Transmetuar më 14-03-2023, 13:30

Dje disa nga banorët e “Big Brother VIP” kanë veshur rrobat e banjës dhe kanë shijuar rrezet e diellit dhe janë larë në pishinë. Një ndër to është edhe modelja e njohur, Jori Delli.

Këtë të fundit e ka ngacmuar Luiz Ejlli në lidhje me rroba banjat që kishte veshur. Këngëtari i njohur e pyet atë nëse i kishte ato që para bërjes së operacioneve.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Këto rrobat e plazhit i ke qysh që ke qenë para operacionit apo?

Jori: Kështu është moda në Itali

Luizi: Ku dimë ne burrneshë