Transmetuar më 14-03-2023, 12:23

Ndarja e Shakirës dhe Gerard Piqué është bërë thuajse çështje shtetërore. Të gjithë gjykojnë, të gjithë kanë një mendim në Spanjë.

Gjykimi i fundit vjen nga një kolege e Shakirës, kantautores britanike Adele, e cila nuk ka mundur të mos flasë për intervistën e fundit që ylli i pop-it dha në emisionin "Late Show" të Jimmy Fallon.

“E ndoqa intervistën e saj te Jimmy Fallon…, ish-burri i saj është në telashe”, – deklaroi Adele para mijëra fansave të saj në një koncert të mbajtur fundjavën e kaluar në Kolumbi.

Fjalë të pakta, por shumë të rënda, që janë përhapur me zjarr nëpër rrjetet sociale dhe që janë të destinuara të ngrenë një bujë të re.