Transmetuar më 11-03-2023, 14:06

Ish-bashkëshortja e Francesco Tottit ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë në rrjetet sociale imazhe të papublikuara të partnerit të saj. Fotot janë shkrepur në ditëlindjen e Ilary Blasi, me të cilën ish-kapiteni i Romës ka 3 fëmijë, por u ndanë pas gati dy dekadash martesë.

Ilary e Bastian in piscina e in Thailandia Ilary dhe Bastian në pishinë, në Tajlandë

Ilary e Bastian in montagna Ilary dhe Bastian në male

Ilary Blasi, a dicembre, finisce sulla copertina di Chi: è Bastian, imprenditore tedesco, il suo nuovo amore. Qui la prima paparazzata Ilary Blasi, në dhjetor përfundoi në kopertinën e “Chi”. Bastian, një sipërmarrës gjerman, është dashuria e saj e re. Këto janë fotot e para të paparacëve