Transmetuar më 11-03-2023, 13:57

Mbrëmë Big Brother VIP Kosova ka shpalosur listën zyrtare të pesë konkurrentëve finalistë të edicionit të parë.

Me anë të një njoftimi që iu komunikua banorëve në një atmosferë mbresëlënëse në oborrin e shtëpisë, u bë e ditur se: Xhuli, Stresi, Vedati, Artani dhe Mbresa janë finalistët e këtij sezoni të parë.

Shpallen 5 finalistët e Big Brother VIP Kosova

Të pesë konkurrentët i janë gëzuar pafund lajmit nga “Vëllai i Madh”.