Transmetuar më 10-03-2023, 23:26

SARANDË- Nuk ndalen aksidentet. Një tjetër u regjistrua këtë mbrëmje.

Këtë radhë një mjet luksoz tip Mercedes-Benz E Class ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rrugë.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur pranë Kanalit të Çukës, në Sarandë.

Mjeti ka përfunduar në ambientet e një picerie. Nuk dihet ende nëse ka apo jo persona të plagosur nga aksidenti në fjalë.