Transmetuar më 10-03-2023, 13:54

Kavajë- Aksident m vdekje në Kavajë.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Përroi i Rikaj.

R. C., 30 vjeçe, duke drejtuar automjetin e saj tip Golf m targë AA 045 SJ, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe ka dalë nga rruga duke përfunduar në kanal.

Si pasojë e aksidentit 30-vjeçarja ka ndërruar jetë në vend.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.