Transmetuar më 10-03-2023, 08:33

Librazhd- Përfshihet nga flakët ish-godina e tatimeve në qytetin e Librazhdit.

Ngjarja ndpdhi në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Zjarrfikëset kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij zjarri.

Mësohet se ndërtesa shërben për mbajtjen e dokumentacionit të tatimeve për Librazhdin.

Rasti po hetohet nga policia vendore.