Transmetuar më 08-03-2023, 22:14

Serena Sula nuk e ka aspak problem të flasë pa dorashka në intervista dhe kështu ka bërë së fundmi. E ftuar në emisionin "Natën me Aulonën", Serena ka zbuluar mesazhet që i ka dërguar banori i Big Brother VIP, Kristi.

Serena drejtoi telefonin nga gazetari Andi Vrapi dhe ai lexoi se Kristi i kishte shkruar fillimisht modeles këto fjalë: "Hajde bio bio super bio, mos i bëj më të gjatë thonjtë".

Më pas gazetari u habit kur lexoi mesazhin tjetër: "Ua Kristi e paska ftuar te një hotel".

"A bëtë gjë?", e pyeti ai Serenën. "Jo, më thirri me ly thonjtë", u përgjigj ajo.