Transmetuar më 08-03-2023, 20:29

Shijak- Aksident me vdekje në Shijak.

Një mjet ka përplasur një person që udhëtonte me biëikletë.

Pas përplasjes, drejtuesi i automjetit është larguar nga vendngjarja.

Ende nuk dihet se kush është viktima dhe personi që e ka shkaktuar aksidentin.