Transmetuar më 08-03-2023, 17:30

TIRANË– Një tjetër tërmet ka goditur Shqipërinë ditën e sotme. Sipas të dhënave të para, rreth orës 16:55, pranë Kepit të Rodonit është regjistruar lëkundje me magnitudë 3.2. Thellësia e goditjes ka qenë 2 kilometra dhe është ndjerë në Durrës e në Tiranë. LAJM I FUNDIT/ Tërmeti lëkund Shqipërinë, dalin të