Transmetuar më 08-03-2023, 11:56

Shkodër- Një plagosje me thikë ka ndodhur këtë të mërkurë në lagjen Rus në Shkodër.

Mësohet se i plagosuri është qëlluar me thikë dhe është dërguar në spital.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes.

Ende nuk dihen shkaqet e sulmit.