Transmetuar më 07-03-2023, 23:46

Olta, Kristi dhe Armaldo ishin në nominim dhe njëri prej tyre la sonte shtëpinë e "Big Brother VIP". Bëhet fjalë për Kristin, i cili hoqi dorë kështu nga çmimi i madh pas më shumë se 70 ditësh.

Por pasi Keisi hapi biletën ajo ishte vajtje-ardhje.

Ky fakt e ka gëzuar pa masë Keisin e cila deklaroi se ajo do ta linte lojën nëse ikte Kristi.