Transmetuar më 06-03-2023, 08:31

Gramsh- Përmbyset zetori, humb jetë drejtuesi në Gramsh.

Ngjarja ndodhi në fshatin Dumberas.

V. B., rreth 60 vjeç, duke drejtuar automjetin buqësor tip ‘Zetor’, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe për pasojë automjeti është përmbysur.

Drejtuesi i automjetit V. B., ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.