Transmetuar më 05-03-2023, 19:20

Vorë- Një aksident automobislistik ka ndodhur pasditen e kësaj të diele në aksin Tiranë-Durrës, në Vorë.

Një mjet ka dalë nga rruga dhe si pasojë ka vetëm dëme materiale.

Aksidenti ka shkaktuar radhë të gjatë trafiku në rrugë.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për shkaqet e rrethanave të aksidentit.