Transmetuar më 05-03-2023, 14:05

Shqiptarët dëshmojnë gjithnjë se janë racë që përfshihen.

Kështu po ndodh me Big Brother.

Të fiksuar pas spektaklit, ata harrojnë edhe gjëra me rëndësi në jetën e tyre.

Kështu ka ndodhur edhe me një dasëm kur dasmorët në vend që të shijonin vallet dhe ushqimin, kanë vendosur që të shohin në dasëm Big Brother Vip.

Kujtojmë që mbrëmjen e djeshme brenda shtëpisë së Big Brother Vip 2 u bënë pjesë 6 banorë të rinj, mes tyre ish-fituesja e Big Brother Fotini, këngëtari Sabiani, ish-konkurentja e Për’Puthen Antoneta dhe Jori Dellja.