Transmetuar më 05-03-2023, 12:08

Butrint Imeri ka krijuar sërish polemika në rrjet dhe ia ka dalë të marrë vëmendje.

Së fundmi ai publikoi një postim që duket se ironizonte Luizin. Bëhet fjalë për një foto-editim kur Butrinti ka qenë i vogël. Ai mban në kokë një kurorë dhe në duar një luan. Fansat e Luizit, që prej fillimeve të tij në “BBV” e kanë etiketuar me eptietin “luan” ose “mbret”. E jo vetëm fansat, por edhe banorët në shtëpi shpesh në formë batute, e kanë cilësuar “luan.”

Pasi postimi i tij bëri xhiron e rrjetit, Butrinti ka reaguar duke e mohuar dhe duke e cilësuar si “fake” (edhe pse vetë ai e kishte postuar).

“Lajme fake sërish”- shkruan ai në një status.

Në një postim tjetër tregon “fytyrën e tij” kur lexon lajmet, sipas tij fake:

Edhe brenda Big Brother, herë pas here Butrini Imeri është përmendur, kryesisht për marrëdhënien që ka pasur me Kiarën. Ka qenë kjo e fundit që ka folur shpesh rreth dashurisë që ka patur për të.