Transmetuar më 04-03-2023, 18:23

Ditën e sotme ka pasur në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’ një debat të ashpër mes Kristit dhe Oltës, të cilët dikur bashkë ishin miq të mirë.

Pjesë nga debate:

Olta: Do pushosh ore, sillu si burrë. Si gore ore bën gjithë ky çun.

Kristit: Ti po flet kështu

Olta: Po sillu ore si burrë mos bëj si gratë e këqija, llafazan.