Transmetuar më 04-03-2023, 17:26

Gazetari Bledi Mane një ish konkurrent i shtëpisë së “BBV” gjatë periudhës së tij të shukrtër aty brënda  “u martua” me këngëtaren kosovare, Nita Latifi, ku në ‘dasmën’ që u orgnizua brenda u puthën.

Bledi tashmë disa kohë që është larguar nga shtëpia pasi Olta  zgjodhi të nominojë Luizin, Kiarën dhe Bledin, e ky i fundit i bëri çiftit një “dhuratë” duke zgjedhur të dalë nga shtëpia pa dëgjuar versionin e publikut.

Por mesa duket po vazhdon ta ndjek rrugëtimin e këngares Latifi.

Ai ka publikuar një foto të Nitës e cila shihet në bikini brenda shtëpisë, ndërsa afër saj janë dhe dy banoret, Olta dhe Dea, ku ka dhënë sinjale se po e pret jashtë.

“Një arsye më shumë që Olta dhe Dea ta nominojnë Nita Latifin. Qëndro e fortë nusja ime”, ka shkruar gazetari në mes të fotos.