Transmetuar më 04-03-2023, 10:45

Publiku ka vendosur që banorja e cila duhet të ndërpresë garën për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh në "Big Brother VIP Kosova" është Melisa Lleshi.

Melisa ishte e nominuar bashkë me konkurrentë të tjerë përfshirë: Xhulin, Vedatin, Stresin, Mbresën dhe Artanin.