Transmetuar më 03-03-2023, 08:39

Në Kuçovë u arrestua në flagrancë shtetasi Vilson Leshtori 23 vjeç.

Sekuestrohen rreth 20 kg kanabis, 1153 fara kanabis, 2 armë zjarri.

Ai prodhonte dhe shiste lëndë narkotike.

Policia sekuestroi rreth 20 kg kanabis, 1153 fara kanabis dhe 2 armë zjarri.