Transmetuar më 02-03-2023, 20:24

TIRANË- Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg do të takohet me Presidentin e Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj.

Takimi do të zhvillohet më datën 7 mars në selinë e NATO-s, por ende nuk dihen detaje lidhur me temat që do të diskutohen ndërmjet tyre.

Shefi i NATO-s, Jens Stoltenberg do të takohet me presidentin Bajram Begaj

Megjithatë për të zbuluar më shumë, pas takimit, Stoltenberg dhe Begaj do të dalin në një konferencë për shtyp.