Transmetuar më 01-03-2023, 15:51

Një sherr i dhunshëm ka ndodhur ditën e sotme në qendër të Tiranës.

Sipas qytetarit që ka dërguar videon, ngjarja e rëndë u zhvillua rreth orës 13:30 pranë ish-stacionit të trenit në kryeqytet, përgjatë bulevardit Zogu I.

Nga pamjet duket se si një grup djemsh po godasin njëri-tjetrin me grushte dh shkelma.

Në video duket edhe një vajzë e tmerruar e cila bërtet e alarmuar dhe përpiqet të ndajë djemtë që godasin njëri-tjetrin me ç’të munden.

Nuk dihet se kush dhe përse u zu, por vlen të përmendet se në vendngjarje nuk duket asnjë polic.

Pamjet joq: