Transmetuar më 28-02-2023, 11:52

Mbrëmjen e djeshme Kiara Tito dhe Luiz Ejlli kanë debatuar, pasi këngëtari i prishi misionin sekret që kishin vajzat. Moderatorja i tha se ‘nëse nuk respekton limitet e saj, ja ku e ke derën’.

Pjesë nga biseda:

Kiara: Më ke thënë ‘nuk ke parë gjë akoma’, ama ka ca limite dhe limitet e mia ti duhet ti respektosh. Nëse nuk i respekton, vazhdo, ja ku e ke derën. E po ta them me sinqeritetin më të madh

Luizi: Cilën derë

Kiara: Derën aty

Luizi: Të dal jashtë?

Kiara: Po. E di si jam? Se mbase nuk më njeh mirë. Sado që ta dua një njeri me zemër me shpirt, kam dhe forcën që ta stopoj vetën kur shoh që gjërat nuk shkojnë.

Luizi: Je duke e stopuar tani?

Kiara: Tani nuk po stopoj. Nëse ti nuk i respekton limitet e mia, ja ku e ke derën, nëse vazhdon të mos i respektosh.