Transmetuar më 28-02-2023, 07:56

Kejvina Kthella ka shkuar pushime pas daljes nga Big Brother. Modelja ndodhet në Bali duke shijuar plazhin dhe natyrën e gjelbërt të Indonezisë.

Kejvina ka zbuluar se në këto pushime po shoqërohet nga një person shumë i veçantë për të, vëllai i saj i vogël.

Kujtojmë se Kejvina, sa herë që flet për vëllain e cilëson si mbështetjen e saj më të madhe.