Transmetuar më 27-02-2023, 14:12

Mbrëmjen e djeshme duket se Luiz Ejlli kishte vendosur që ta vinte në siklet Kiara Titon me pyetjet që i bënte.

Teksa po bënin lojën me pyetje dhe dënime, këngëtari e pyeti moderatoren:

“A e imagjinon veten më një mashkull tjetër në krah përveç meje?”.

Kiara nuk nguroi aspak në përgjigjen e saj dhe menjëherë u shpreh:

“Jo. Le të vijë ylli i botës…”. Luizi nuk e la që të mbaronte fjalinë pasi shkoi dhe e puthi.

Po mbrëmë, këngëtari e pyeti moderatoren ‘nëse ka kryer marrëdhënie’ dhe Tito u nervozua me këtë. Ajo i tha se ishte e shëmtuar që e pyeti në sy të gjithë çunave aty.