Transmetuar më 26-02-2023, 12:29

DURRËS- Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Durrës. Një makinë tip Citroen ka humbur kontrollin dhe është përplasur me trafikndaresen.

Nga aksidenti ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit, i cili është dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore.