Transmetuar më 25-02-2023, 16:32

Tiranë- Teksa drejtonte bashkë me Tanin emisionin “Fiks Fare” brenda shtëpisë së Big Brother Vip Luizi ka komentuar romancën e Keisit dhe Kristit duke shprehur mendimin e tij pse ata ende nuk janë puthur.

“Kristi e ka shpreh dëshirën me e puth, por jam kurioz sa herë do i lajë dhëmbët pas puthjes së parë. E kam parë që mban furçe dhëmbësh në xhep prandaj po pret ta puthë. A thua ka gjë tjetër që e ndalon Kristin ta puthë Keisin përveçse thonjve? Këta do rrihen për 1 manikyr kur të martohen”, tha Luizi duke qeshur.