Transmetuar më 25-02-2023, 12:53

Ish-deputeti Mark Frroku ka humbur të atin e tij. Ka qenë Rudina Dembacaj ajo që ka bërë të ditur lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të vjehrrit të saj.

“Lamtumirë bab! Pusho në paqe”, shkruan Rudina duke ndarë disa momente të saj dhe Markut me babain e ish-deputetit.

Dembacaj ka treguar gjithmonë se ka patur një raport special me vjehrrin e saj.