Transmetuar më 24-02-2023, 11:54

Lushnje- Vëllai qëllon me thikë vëllain në Lushnje.

Sipas policisë, sherri në familje ka nisur për motive të dobëta, teksa vëllai është dërguar në spital për të marrë trajtim mjekësor.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Lushnjë arrestuan në flagrancë D. R., 42 vjeç, banues në Lushnjë, pasi për motive të dobëta, ka goditur dhe dëmtuar lehtë me mjet prerës, vëllain e tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë p♪7r veprime të mëtejshme!