Transmetuar më 23-02-2023, 22:32

Pjesëmarrja në "Big Brother VIP" e ka kthyer Efin në një ndër personazhet më të pëlqyera të momentit. Numri i ndjekësve të saj është rritur ndjeshëm, por edhe bashkëpunimet.

Vetëm së fundmi Mozzik ka publikuar në Tik Tok një video ku shfaqet krah Efit, duke paralajmëruar këngën e re. Mesa duket bukuroshja do të jetë protagoniste në klipin e tij.

Mozzik ka treguar se kënga titullohet "Fatkeqësi" dhe do të publikohet me datë 2 Mars në orën 11:59.

@realmozzik 02.03 / 23:59 #Fatkeqësi 🌺❤️ @EFI ♬ original sound – Mozzik