Transmetuar më 22-02-2023, 19:09

Bisedat në orët e vona mes çiftit Luizi dhe Kiara janë ndër më të ëmblat në shtëpi, teksa shpesh mes dyshes ka dhe keqkuptime.

Një ndër to ka qenë dhe biseda e fundit, e zhvilluar pak ditë më parë kur thuajse të gjithë banorët e tjerë ishin në gjum.

Pas puthjes Luizi kishte një kërkesë specifike për Kiarën dhe kaq ka mjaftuar që dyshja të keqkuptohej.

Pjese nga biseda:

Luizi: Kur e shkëput mos e bëj kështu… mos e thith poshtë

Kiara: Kush po ta thith mo..

Luizi: Ti

Kiara: Ti je budalla fare për Zotin. Ska asgjë për të qeshur thjesht të putha lehtë.