Transmetuar më 22-02-2023, 11:11

Meqenëse u bë e njohur se Gerard Pique ishte i përfshirë romantikisht me Clara Chia, të dy kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave. Së pari ata folën për mënyrën se si dhe kur u takuan, ndërsa pak nga pak treguan dashurinë e tyre në publik. Por më pas erdhi kënga e Shakira me Bizarrap, e cila i solli të dy përsëri në qendër të vëmendjes.

Dhe vetëm kur dukej se ujërat ishin qetësuar, Pique dhe Clara Chia janë rikthyer si tituj lajmesh. Duket se është shumë e ndërlikuar që ata t’i mbajnë marrëdhëniet e tyre natyrshëm. Një video është ngarkuar në Tiktok, në të cilën ish-lojtari i Barcelonës dhe e dashura e tij dyshohet se u dëbuan nga një restorant japonez në Katalonjë.

Dhe gjëja më tronditëse do të ishte arsyeja. Me sa duket pronari i restorantit ishte një fans i Shakira dhe kur çifti hyri aty, kamerieri nuk pranoi t’iu shërbente. Thuhet se Clara Chia ishte shumë e mërzitur kur u largua nga restoranti. Në video ju mund t’i shihni të dy duke hyrë në makinë, ndërsa disa përdorues pretendojnë se arsyeja e dëbimit nga restoranti ishte pronari, fans i madh i këngëtares kolumbiane.

Në video, është e vërtetë që gruaja e re shihet e mërzitur para se të hyjë në makinë dhe kjo gjithashtu i ka dhënë peshë specifike këtij opsioni. Pique është pas saj në çdo kohë dhe më pas ato ndahen për të hyrë në makinë. Në video është shkruar ky tekst: "Clara Chia dhe Pique dolën për të ngrënë në një restorant, por pronari është një fans i Shakira dhe personalisht vrapoi te Clara Chia Marti".

Sigurisht, ky është tiktok-u për të cilin po flasim dhe për çfarë shkruhet atje nuk duhet të besohet pa verifikim.