Transmetuar më 22-02-2023, 10:35

Tiranë- Ish-Presidenti Ilir Meta është paraqitur mënegjesin e sotëm në Prokurorinë e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar.

Nuk dihet ende arsyeja pse Meta është paraqitur në SPAK, ndërsa pak para se të hynte brenda godinës Meta është dëgjuar të thotë “Do jem këtu për çdo gjë me ju.”