Transmetuar më 21-02-2023, 18:13

Efi është kthyer në një nga personazhet më të dashur dhe më të komentuar të publikut.

Rrugëtimi i saj në “Big Brother VIP” e risolli në qendër të vëmendjes duke ngjallur një interes të madh në media rozë, por jo vetëm.

Së fundmi ajo ka postuar një foto teksa shihet përkrah një fotografi duke paralajmëruar se ka një projekt surprizë për ndjekësit e saj.

“Gjëra të bukura po vijnë”, shkruan Efi krahas fotos, duke mos zbuluar më shumë detaje.