Transmetuar më 21-02-2023, 17:39

ANGLI- Lidhja e saj e fundit e njohur ishte me modelin Anwar Hadid, nga i cili u nda në dhjetor 2021.

Dhe të dielën mbrëma, Dua Lipa me një veshje krejt të zezë teksa u largua nga festa e pasdites e Netflix BAFTA me një shoqërues misterioz me mjekër.

Ajo u pa me një mashkull i cili po ashtu ishte i veshur me të zeza dhe kishte një kapele duke u siguruar që të mos njihet.

Dyshja u fotografuan së bashku duke u ngjitur në pjesën e pasme në një makinë të drejtuar nga shoferi.