Transmetuar më 21-02-2023, 09:21

Krist Aliaj dhe Keisi Medini do të jenë partnerë në shfaqjen “Pallati 176”.

Ata do të jenë në rolin e “Elsës dhe Fredit”. Olta Gixhari i tha se ata nuk e realizojnë dot bashkë këtë aktrim sepse vihen në siklet nga njëri-tjetri.

Sipas aktores së njohur, është shumë e vështirë të aktrosh me të dashurin. Ajo i këshilloi ata ta kalonin këtë barrierë.

Kristi i dha të drejtë Oltës. Por ai tha se në momentin që hyn në skenë, është komplet ndryshe dhe futet direkt në rol, ndërsa në prova nuk e sheh veten të përqendruar.