Transmetuar më 20-02-2023, 21:33

Keisi dhe Kristi janë afruar shumë me njëri-tjetrin. Tashmë Kristi ia ka shprehur hapur pëlqimin bukuroshes dhe sot dyshja kanë qenë shumë pranë dhënies së puthjes së tyre të parë.

Ka qenë Luizi ai që e ka shtyrë Kristin të afrohet edhe më shumë me Keisin duke i mësuar disa teknika sesi ta puthë.

Dyshet Kiara-Luiz dhe Keisi-Kristi e kanë kaluar këtë moment me të qeshura e batuta.