Transmetuar më 20-02-2023, 21:19

DURRËS- Makina përplas një burrë dhe një të mitur në Durrës.

Ngjarja ndodhi rreth orës 20:00, në Xhavzotaj.

Një automjet me drejtues shtetasin J. A., 30 vjeç, ka përplasur këmbësorët shtetasit A. D., 50 vjeç, dhe G. K, e mitur, të cilët ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidenteve.