Transmetuar më 20-02-2023, 12:03

Elbasan- Policia ka bërë bilancin e fundit në lidhje me atentatin e dështuar në Elbasan ditën e djeshme.

Siç është bërë me dije dhe më parë, janë sekuestruar 3 kallashnikovë, 1 pistoletë, bidona me benzinë dhe dy persona në pranga.

Personat e arrestuar janë Arben Spahiu dhe Arsen Preçi, ndërsa Noa.al bën publike edhe fotot e tyre.