Transmetuar më 19-02-2023, 15:48

Marrëdhënia e Oltës dhe Ermionës duket se nuk ka nisur aspak e qetë. Teksa Ermiona shpesh e ka akuzuar Oltës për raportet fallco që kjo e fundit krijon, përgjigjet që ka dhënë aktorja kanë qenë përgjithsisht të vakta.

Së fundmi në një video që po bën xhiron e rrjetit shihet Jona dhe Olta të cilat janë të dyja në ambientet e tualiteti në shtëpi.

Edhe pse biseda nuk është zbardh e gjitha nga çfarë dëgjohet është Jona duke folur dhe në fund vjen një përgjigje aspak e hijshme nga Olta.

Pjesë nga biseda:

Ermiona: Unë hëngra dhe bukë tani, na del dhe barku. O zot sa rëndë, shumë rëndë ëë…

Olta: Hë se ta rregulloj unë ty buçe muti

Kujtojmë se kjo bisedë është bërë para spektaklit të së shtunës, teksa Ermiona nuk e ka dëgjuar përgjigjen e Oltës. Megjithatë nuk dihet saktësisht nëse Olta e ka patur me Ermionën apo me ndonjë personazh apo situatë tjetër. Shqip