Transmetuar më 18-02-2023, 23:40

TIRANË- Del nga rruga kamioni, shoferi përfundon në spital.

Ngjarja ndodhi në Fushë-Prezë.

F. L., 50 vjeç, duke drejtuar mjetin (kamion), ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë, 50-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve”, njofton Policia.