Transmetuar më 18-02-2023, 22:06

Spektakli i sotëm ka nisur me debate të forta mes banorëve, ku në qendër ka qenë situata e krijuara mes Luizit dhe Armaldos.

Në lidhje me këtë situatë Bledi ka reaguar ashpër kundër Armaldos, duke e cilësuar edhe si pervers. Ai i tha atij se ai vetë e ka lejuar Luizin ta ofendojë dhe ta “masakrojë”.

“Ti e ke lënë veten dy muaj të të zhysë, të të masakrojë. Ti je pervers Maestro pranoje.”- i tha Bledi Maestros.