Transmetuar më 18-02-2023, 10:58

Tanimë si ish-banor i “Big Brother VIP2” Amos Zaharia po tregon mbështetjen e tij për një nga banoret që ndodhet brenda shtëpisë.

Të gjithë mund të mendonin se është mikesha e tij e ngushtë, Olta Gixhari, por në fakt bëhet fjalë për Dea Mishel. Që ku ka dalë nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, Amosi ka ndarë shpesh në rrjetet e tij sociale foto dhe momente me Dean për të shprehur mbështetjen e tij për të.

Brenda shtëpisë së BB VIP mbështeste Oltën, por tani

Ndërsa kanë munguan postimet me aktoren e njohur, të cilën e ka mbështetur në çdo hap kur ka qenë brenda shtëpisë.

Amos Zaharia vijon të jetë aktiv me intervistat dhe deklaratat e tij. Në një intervistë të dhënë pak kohë më parë, aktori tregoi se u “dorëzua” nga loja në momentin që sipas tij, kuptoi që “lufta” e tij për parimet nuk po dëgjohej.