Transmetuar më 17-02-2023, 23:05

Një tjetër dasmë u zhvillua sonte në Big Brother VIP.

Nita dhe Bledi ishin çifti këtë herë, protagonistë të një dasme me motive kosovare.

Çifti ka shijuar gjithë organizimin, teksa nuk ka munguar as puthja në buzë mes tyre.

Banorët thirrën : Puthe, puthe, puthe! dhe çifti nuk ka ngurruar.

Tashmë mbetet për t’u provuar nëse do ketë një flirt mes tyre.