Transmetuar më 17-02-2023, 19:59

Banorët e Big Brother VIP kanë treguar së fundmi se kur e kanë dhënë puthjen e parë. Luizi ka pyetur Kiarën, e cila nuk ka hezituar të përgjigjet.

“17”, ka thënë ajo dhe reagimi i Luizit ka qenë epik. “Turp të kesh, turp të të vijë, turp”, i ka thënë ai me shaka.

Kiara: Ça ka për turp?

Luizi: Turp të të vijë.

@yll.pra.yll

♬ original sound – Ylla pra Yll 🌟