Transmetuar më 17-02-2023, 16:30

Mami dhe zyrtarisht Eleni Foureira po kalon një nga momentet më të lumtura në jetën e saj, pasi më 7 shkurt solli në jetë një djalë të shëndetshëm, fryt i dashurisë me partnerin e saj, Alberto Botia.

Fotoja e parë nga çerdhja e djalit të saj

Këngëtarja e njohur Eleni Foureira, po lundron zyrtarisht në një “oqean lumturie” pasi më 7 shkurt ajo solli në jetë një djalë të shëndetshëm.

Djali i vogël i këngëtares ishte fryt i dashurisë me partnerin dhe futbollistin Alberto Botia dhe natyrisht që fëmija ka çmendur prindërit e tij.

Kjo shihet nga fotot që ylli i muzikës ka postuar në ditën e të dashuruarve, ku mban për dore fëmijën e saj, si dhe nga fotot e sotme nga dhoma e fëmijës.