Transmetuar më 18-02-2023, 07:39

Georgina Rodriguez e ka lavdëruar Cristiano Ronaldon si një ‘super baba’ dhe ‘burrin më të mirë’, por gjithashtu ka zbuluar të vetmen gjë që ai nuk e bën dot në shtëpi.

Rodriguez dhe Ronaldo kanë qenë së bashku që nga fundi i vitit 2016 dhe tani e kanë zhvendosur bazën e tyre në Riad, pasi futbollisti i shquar portugez u bashkua me Al-Nassr, duke ndërprerë reciprokisht kontratën me Manchester United.

Modelja dhe influencuesja argjentinaso-spanjolle tani e ka cilësuar Ronaldon si një ‘super baba’; por zbuloi se ai ‘nuk gatuan’ në shtëpi:

"Cristiano është një super baba dhe bashkëshorti më i mirë që mund të ëndërroja ndonjëherë. Por ai nuk gatuan, kjo është e meta e vetme. Pas stërvitjes gjatë gjithë mëngjesit, ai meriton të gjejë një pjatë të shijshme me ushqim të përgatitur me dashuri në tryezë. Ne kemi një kuzhinier, por ndonjëherë gatuaj vetë”, – ka treguar Georgina në një intervistë për “Sportweek”.

Çifti VIP duket se po e shijon kohën në Arabinë Saudite dhe shpesh shihen duke kaluar momente relaksi jashtë në Riad. Ata janë lejuar të jetojnë së bashku, pavarësisht rregullave saudite që ndalojnë çiftet e pamartuara të bashkëjetojnë.

Sulmuesi shijoi një paraqitje mbresëlënëse me 4 gola kundër Al-Wehda në Ligën Pro Saudite dhe do të kërkojë të vazhdojë formën e tij të shkëlqyer kur të dalë në fushë kundër Al-Taawoun, të premten.