Transmetuar më 17-02-2023, 12:25

Gjendet një trup i djegur në zonën e plazhit në Durrës.

Në vendngjarje kanë shkuar policia dhe ekspertët.

Ende nuk dihen rrethanat e aktit tragjik.

Ngjarja u konstatua sot rreth orës 11:40, në lagjen nr. 13, Durrës, kur është gjetur, dyshohet i vetëdjegur me lëndë djegëse (benzinë), një shtetas ende i paidentifikuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e këtij shtetasi dhe për sqarimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.