Transmetuar më 16-02-2023, 23:26

Në shtëpinë e Big Brother VIP do të kemi një tjetër dasmë.

Pas ceremonisë së organizuar brenda shtëpisë për Kiarën dhe Luizin, këtë herë vëllai i madh u kërkoi banorëve të organizojnë një dasmë kosovare.

Banorët kanë vendosur që nusja të jetë Nita, meqë ajo është nga Kosova, teksa dhëndri do të jetë Beati.