Transmetuar më 14-02-2023, 23:48

Vlorë- Gjendet një çantë me 3 kg tritol dhe granata në Vlorë.

Tritoli dhe granata ishin vendosur në një çantë në një shtëpi të pabanuar.

Është e paqartë se kush është poseduesi i tyre, e ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes ku po kryen veprimet për të zbardhur të plotë të gjithë ngjarjen.